город Винница Украина Израиль Israel USA Wedding Models Fashion Photographer фотограф фотография фотосъёмка видеооператор ресторан букет цветы свадьба свадебная жених невеста сессия видео тамада Литин Немиров Липовец Турбов Вороновица

Сальвадор Дали в Ладыжине.

Данная статья приурочена к моей персональной выставке, которая прошла в Ладыжине.В апреле – июне 2009 года прошла моя персональная выставка в городе Ладыжин. Предлагаю Вашему вниманию статью, опубликованную в «Ладыжинской газете» №17 от 23-29 апреля 2009г. Статья подаётся без сокращений и дополнений.

«Сальвадор Далі» у Ладижині!

Фотороботи, які ладижинці мають змогу побачити зараз у фотосалоні «Кonica», - це щось неймовірне. Картини Вінницького фотографа Сергія Мороза змушують зупинитись і замислитись. Погляд затримується на кожній роботі, народжуючи різні емоції.
Перелічити їх важко, адже емоції переплітаються між собою, народжуючи нові відчуття. Єдине, у чому впевнений у цей момент : побаченого не забудеш ніколи. Картини Сергія у чомусь нагадують творчість геніального художника минулого століття – Сальвадора Далі. Так, саме так і можна назвати Сергія Мороза – вінницький Сальвадор Далі!
Він з'явився на світ 15 листопада 1964 року.
Маючи політехнічну освіту, Сергій, врешті – решт, вирішив, що його покликання – мистецтво. Усе починав з нуля. У 1990 році Сергій Мороз разом з А.Машковцевим, своїм другом та наставником, створив проект «Реставрація чувствъ», що й приніс йому величезну славу.
Мистецтво з головою поглинуло Сергія і він шукав нові засоби захопити людей. У 2006 році митець змінив пензль на фотоапарат. Його творіннями можна милуватися годинами. Адже це не просто фотознімки, а справжні шедеври, створені за допомогою фотоапарату і комп'ютерної графіки. Кожна картина – це маленький світ, у якому кожна деталь оживає і дарує просто незабутні емоції. Художник просто вириває якісь деталі з сірої буденності і вони вражають глядача. Картини змушують людину звернути увагу на те, чого вона, здається, раніше не помічала. Хоча мала змогу робити це щодня...
Сергій Мороз - справжній геній. А як відомо – генії дещо дивакуваті. Сергій – не виключення. Він розписав своє життя на багато років вперед, аж до самої смерті.
Одним з його планів є створення в 2025 році фотовиставки на Марсі, на алеї імені Леоніда Черновецького. Поки увесь світ буде чекати на цю подію, у всіх мешканців міста Ладижин є можливість насолодитися творами Сергія Мороза на фотовиставці під назвою «ТОЙ, ЩО Є...», яка триватиме ще два місяці.

Крістіна Нетішинська


Создан 05 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником